Single Blog

Zeytinburnu Ekspertiz

Genel, Pazar günü Açık Oto Ekspertiz

Zeytinburnu Ekspertiz

Zeytinburnu ekspertiz konusunda hizmet veren firmamız ile kısa sürede almak istediğiniz araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zeytinburnu ekspertiz hizmeti veren firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlerin hizmetinde olmaktadır. İkinci el araç almak oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir. Bunların başında öncelikli olarak motorun sıkıntılarıdır.

  • Motor aksamında herhangi bir sıkıntı var mı?
  • Motorda değişen parçalar değişmiş mi?
  • Aracın periyodik bakımları zamanında yapıldı mı?
  • Değişen parçası var mı?
  • Boyalı parçası bulunmakta mı?
  • Hasar kaydı var mı?
  • Hurda kaydı var mı?

Bu sorular ve daha fazlası ikinci el araç alırken en çok merak edilen sorulardır. Firmamız tüm bu konularda ve daha fazlasında sizlere destek vermektedir. Özellikle motor konusunda alanında uzman personelleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Değişen Parça Kontrolü

Aracın orijinal parçaları ikinci el satışında oldukça önemlidir. Çünkü değişen bir parça aracın kaza yapmış olabileceğini göstermektedir. Ancak bu durumu profesyonel cihazlar olmadan anlamak oldukça zor hatta imkansızdır. Firmamız bu konuda sizlere gereken her türlü hizmeti vermektedir. A’dan Z’ye ikinci el araç alırken yapılması gerekenler konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Sadece değişen parçalar konusunda değil, aklınıza gelebilecek her türlü konuda firmamız sizlere profesyonel destek vermektedir. Motor ve kaporta kontrolü ve daha birçok konuda hizmet veren firmamız hakkında bilgi sahibi olmak için www.otoexper.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Kaliteli hizmet

Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile sizlerin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz. Kontrol sırasında kullanıla tüm ürünlerimiz kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilmiştir. Bunun yanında kullanılan tüm cihazlar teknolojinin getirdiği imkanlar ile donatılmıştır.

Ekspertiz raporu ve daha birçok konuda hizmet veren firmamız ile istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamızı aramak ve aracınız ile birlikte firmamızı ziyaret etmek. Geri kalan tüm işlemler profesyonel ve deneyimli personellerimiz tarafından yerine getirilecektir.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Araçlarınızın gerekli tüm kontrollerinin yapılması için gereken her türlü işlem için sizlerin hizmetindeyiz.

Güngören Oto Ekspertiz

Leave a Reply