• Araç Ekspertiz 0532 423 90 42
 • iletisim@aracekspertiz.gen.tr
28
Mar

Sakızağacında Oto Ekspertiz

 

EXPERTİKA araç ekspertiz merkezi olarak sizlere 2017 yılından Beri sizlere İstanbul’un bir çok bölgesinden sizlere tarafsız hizmet vermekteyiz, Sakızağacında Araç Ekspertiz Hizmeti

Telefon ve Whatsapp: 05324239042

 

 

Sakızağacı Oto Ekspertiz

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan oto ekspertiz çalışmaları ile ikinci el araç alımında güvenli tercih yapmanız sağlanmaktadır.

Farklı marka ve model araçlarda ikinci el alım yapmak isteyenler için Sakızağacında oto expertiz çalışmaları uzman personel ile gerçekleştirilmektedir. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan kontrollerde aracın iç ve dış bölümlerinde yapılan kontroller ile daha önce değişim ya da müdahale olup olmadığı belirlenmektedir.

Güvenilir tercih yapmak isteyenler için yapılacak olan kontroller detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile kısa süre içerisinde sonuç alınması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için yapılacak olan kontroller sırasında ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede her bir ayrıntı detaylı şekilde incelenerek rapor hazırlanmaktadır.

EXPERTİKA Güvenli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Aracınızı güvenle kullanmak istediğinizde özellikle satın alma aşamasında güvenilir tercih yapmanızı oldukça önemlidir. Sıfır araçlara oranla ikinci el araçların fiyatlarının düşük olması özellikle bu alanda oluşan taleplerin artmasına sebep olmaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek problemler satın alacak olan kişilerin daha sonrasında büyük çaplı sorun yaşamasına neden olabilir.

Doğru tercih yapmak isteyenler için araçlarda yapılacak olan incelemeler araca dair merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi almanızı sağlamaktadır. Araç içerisinde ve dışında yapılacak olan kontroller ile detaylı şekilde rapor hazırlanmaktadır. Bu sayede satın alma öncesinde araç hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır. Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından hazırlanan rapor üzerinden istenilen bilgilere ulaşım sağlanabilir.

Profesyonel Araç Kontrolü

İkinci el araçlarda özellikle motor aksamının kontrolü, parça değişim olup olmadığı, hasar kaydının bulunup bulunmadığı gibi pek çok farklı konuda yapılacak olan incelemeler için oto ekspertiz Sakızağacında hizmetleri ile bu alandaki talepleriniz karşılamaktadır. Araçların dışında boyama yapılıp yapılmadığının belirlenebilmesi için gerekli kontrollerin sağlanmasıyla detaylı bilgi alınmaktadır.

Araçlarda özellikle yapılacak olan uygulamalar ve testler daha önce yapılmış olan değişimler hakkında bilgi alınmasını ve motor üzerinden detaylı şekilde bilgi elde edilmesini sağlamaktadır. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan ekip tarafından yapılacak çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde yapılan testler ve incelemelerin ardından elde edilmiş olan veriler rapor halinde hazırlanmaktadır.

Araç Ekspertiz Sakızağacında

Uzman teknisyenler her bir ayrıntıya dikkat ederek yapmış oldukları çalışmalar dahilinde kısa süre içerisinde araca dair ayrıntılı bilgi alınmasını sağlamaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek sıkıntıların önlenebilmesi için tamamen tarafsız şekilde hizmet verilmektedir. İstanbul Oto Ekspertiz

Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan kontroller ileri teknolojiye sahip cihazlar sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır. İkinci el araç alırken temkinli davranmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan teknik incelemeler kapsamlı şekilde yapılmaktadır.

Sakızağacı Oto Ekspertiz Fiyatları

Daha önce kullanılmış olan ikinci el araçlarda özellikle yapılan değişimler zaman zaman detaylı şekilde belirtilmediği için satın almak isteyenler için problem yaşamasına neden olabilir. Araçlarda detaylı olarak yapılacak olan incelemelerde geçmişte yaşanmış olan kazalar ya da mekanik aksamda yaşanılan değişimler gibi bilgi almak istediğiniz farklı konular üzerinde ayrıntılı şekilde hazırlanacak olan raporlar ile bilgi almanız sağlanmaktadır.

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan incelemeler için Sakızağacı araç ekspertiz fiyatları yapılan kontrollere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda belirlenen fiyat seçenekleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirler. Talep etmeniz halinde belirtilen tarih ve saatte kısa sürede gerçekleştirilecek incelemeler ile profesyonel hizmet almanız sağlanmaktadır. Oto ekspertiz İstanbul

Sakızağacında Araç expertiz merkezi olarak aracınıza değer veriyoruz. Otomobil expertiz sırasında yapılan full ekspertiz fiyatı için paketler aşağıda belirtilmiştir.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller,
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik Kontrolleri,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, – isteğe bağlı

Bakırköy oto Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;

Ataköy Oto Ekspertiz,

Basınköy Oto Ekspertiz,

Cevizlik Oto Ekspertiz,

Kartaltepe Oto Ekspertiz,

Osmaniye Oto Ekspertiz,

Sakızağacı Oto Ekspertiz,

Şenlikköy Oto Ekspertiz,

Yenimahalle Oto Ekspertiz,

Yeşilköy Oto Ekspertiz,

Yeşilyurt Oto Ekspertiz,

Zeytinlik Oto Ekspertiz,

Zuhuratbaba Oto Ekspertiz,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Expertika ; Sakızağacı 2.el oto ekspertiz Bölgeleri

Sakızağacı oto ekspertiz;

2017 Yılından beri Türkiye’de Konsept olan Her Türlü araç markasının ekspertiz bakımlarından size yukarıda geniş bilgiler sunduk, İstanbul Oto Ekspertiz Güngören ilçesinde sizlere haftanın (7) Yedi günü araç ekspertiz işlemi yaptırma fırsatı sunuyoruz, Güngören’de Bahçelievler oto ekspertiz ve Bakırköy Oto ekspertiz çalışmaları yanında EsenlerBağcılar, Zeytinburnu bölgelerine çok yakınız.  Bakırköyde oto ekspertiz her marka Otomobil, Jeep, Pickup, Kamyonet, Hafif ticari araçlar için test işlemleri yapmaktayız bu sıralama, Motor, mekanik, Kaporta, Boya, Şaşe Kontrol, Fren testi, Motor test Parkuruna girer, aracınız uzman teknisyenler tarafından Bakırköyde Araç ekspertiz merkezinde Obd ile beyin testi gerçekleşir TSE garantili parkurumuzda kontrol edilip gerekli analizlere ekspertiz öncesi ulaşılır. Tüm aracın test ve giriş işlemlerini yapan Personel, merkezimiz içerisinde Kusurlu sayılacak tüm sağlam parça ve hatalı akşamları sizlere rapor halinde veya Aracın yanında uygulamalı olarak sunacaktır. İstediğiniz aracı bize teslim edin bütün iç dış kondisyon kontrollerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapalım sizde alacağınız aracın neresinde ne var bilerek alır veya almaktan vazgeçersiniz. Bakırköyde Oto ekspertiz fiyatları için arayınız. Telefon: +05324239042

Etiketler; Sakızağacında Ekspertiz, Sakızağacında otomobil ekspertiz, Sakızağacında araba ekspertiz, Sakızağacında computest, Sakızağacında araba checkup, İstanbul Sakızağacındaki ekspertizler, İstanbul Sakızağacı Otomobil expert, Sakızağacı en iyi ekspertizler

,Tags: , , , , , , ,
WhatsApp chat