• Araç Ekspertiz 0532 423 90 42
  • iletisim@aracekspertiz.gen.tr
04
Şub

Bakırköy Otomobil Check Up

Otomobillerin rahat ve sağlıklı biçimde analiz edilebilmesi için oto ekspertiz hizmeti merkezi kuruluşlar muayenelerini aracınız üzerinde  inşa edilmesi gerekir.

Halk içinde bu işlemler oto ekspertiz olarak adlandırılır. Oto check up işlemleri otomobillerin rutin kontrollerinde gereken  işlemlerdir. Alınması tasarlanan otomobillerin hasarlı olup olmadıkları ile ilgili kullanıcılara yeteri kadar bilgi sunması tarafından bu hizmet kontrol işlemi uygulamaktadır. Araç ekspertiz testlerin her araç alım satımında takas işlemleri gerçekleştiğinde uzunca yapılması EXPERTİKA tarafından tavsiye edilir.

Belli aralıklarla araç bakımları gerçek sonuçların alınması için son derece mühimdir. Bu testlerin Otomobilin satın alınmasından önce yapılması alıcı tarafından büyük avantaj sağlamaktadır. Nedeni ise araçta hasar bulunuyor ise Otomobilin alınmasından ardından bu hasarların giderilmesi kullanıcıya pahalıya patlayabilir. Buna Bağlı Olarak otomobil satın alınmadan öncesinde bilinmesinde fayda vardır ki bu da araç ekspertiz hizmeti ile ortaya çıkartılır.


Oto Check Up kontrolleri Nelerdir?
Oto check up evreleri şu biçimde sıralanır:
· Kaporta ve boya testi
· Fren testi
· Süspansiyon testi
· Alt saç kontrolü
Würth Boya ölçer ismi verilen cihaz ile boya ve kaporta testi yapılır. Boyanın kalınlığı bu cihaz ile test edilir. Bu süreçte kesinlikle işin uzman teknisyenden destek alınması mühimdir. Nedeni ise bazen cihazın eksik kaldığı yerde profesyonel eli ile hasarın saptama olanağı daha kolay olacaktır. Oto ekspertiz hizmeti kapsamında verdiğimiz profesyonel kadromuzun da her daim işinin en başında, otomobil kontrol hizmeti ile 2. el araçlarınızın bütün kusurlarını gün yüzüne çıkartıyoruz.

Bakırköy Oto Ekspertiz Fiyatı

Expertika Oto ekspertiz Binlerce mutlu müşterisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Bakırköy oto ekspertiz merkezi olarak verdiğimiz raporun her zaman tarafsız, güvenilir ve arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bakırköy Oto Ekspertiz Fiyatımızın Çok ekonomik olduğunu ve bu işi eksiksiz yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bizim için Bakırköy Otomobil test İşlemi parça parça değil bir bütündür. Tüm aracı incelemek ve rapor olarak sizlere sunulmaktadır.

Bakırköy oto ekspertiz

Etiketler: Bakırköy oto eksper,  Bakırköy oto exper,  Bakırköy araç ekspertiz, Bakırköy araç expertiz,  Bakırköy oto ekspertiz,  Bakırköy oto expertiz,  Bahçelievler computest,  Bahçelievler ekspertiz,  Bahçelievler expertiz,  Bahçelievler 2.el araç ekspertiz,  Bahçelievler 2.el oto ekspertiz.

Tatsız Sürprizlere Asla Yer Yok!

Aracınızı tepeden tırnağa test eden Pro Oto Ekspertiz mağdur olmanızın önüne geçer!

Yenibosna oto ekspertiz

Tag: Yenibosna oto eksper,  Yenibosna oto exper,  Yenibosna araç ekspertiz,  Yenibosna araç expertiz,  Yenibosna oto ekspertiz,  Yenibosna oto expertiz,  Yenibosna computest,  Yenibosna ekspertiz, Yenibosna expertiz,  Yenibosna 2.el araç ekspertiz, Yenibosna 2.el oto ekspertiz.Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
WhatsApp chat